U reserveert uw theorie-examen transportbegeleider op één van de onderstaande manieren:
Reserveren via opleider
Neem contact op met uw opleider. Uw opleider reserveert het examen voor u. U hoeft uw opleider hier niet voor te machtigen.
Reserveren via Mijn CBR
Volg de onderstaande stappen om uw examen via Mijn CBR te reserveren:
- Log in op Mijn CBR.
- Klik op Examen reserveren of wijzigen.
- Kies het voertuig waarvoor u examen wil doen.
- Kies het theorie-examen.
- Kies een plaats, datum en tijd.
- Controleer uw reservering en klik op Ja, ga verder.
- Controleer uw persoonlijke gegevens.
- U ontvangt de bevestiging van uw reservering op uw e-mailadres.
- Lees de voorwaarden en zet een vink als u hiermee akkoord gaat. Let op: na het afrekenen kunt u het examen niet meer annuleren.
- Rond de reservering af door direct online te betalen. Bekijk hoeveel uw examen kost.
Na de betaling ontvangt u de bevestiging per e-mail. In de bijlage van de e-mail vindt u de uitnodiging voor het examen.
Reserveren via een aanvraagformulier?
Vul het aanvraagformulier voor het theorie-examen transportbegeleider in en stuur het per mail of per post naar ons toe. Het adres vindt u op het aanvraagformulier. Als wij het formulier ontvangen hebben, krijgt u een betaalverzoek. Nadat u betaald heeft, plannen wij het examen voor u in. U krijgt uw uitnodiging voor het examen uiterlijk 2 weken voor de examendatum.
Goed om te weten
- Het is niet mogelijk om telefonisch te reserveren.
- U kunt een gereserveerd theorie-examen transportbegeleider zelf verzetten.
- U kunt wat extra tijd voor uw theorie-examen krijgen. Of u kunt het examen individueel begeleid doen. Bekijk of dit bij u past.
- Wilt u een herexamen reserveren? Dat kan pas als de uitslag van uw vorige examen in het systeem staat. Zodra u het uitslagformulier per e-mail binnen hebt, kunt u een nieuw examen reserveren.